MAXER.hu
ENGLISH
WEBMAIL
SHOP
10

KOSÁR

pixelranger.co
MAXER Üzleti 
14.700Ft
Összesen:
brutto végösszeg:
14.700 Ft + ÁFA
18.669 Ft
Kosár tartalmaMegrendelés
Vissza a MAXER.hu -ra

GYIK
BLOG
SHOP
webmail
control

Képek + videók = web

MAXER BLOG > Hasznos tippek > Képek + videók = web

2017/04/27 Hasznos tippek, Technológia, webdesign kép, video, web

Az igazán jó képek mindent visznek, valósággal levehetnek a lábadról. Olvasót, vásárlót, na és marketing szakembert is. Ezt tudtuk eddig is. De hogy mennyire így van, következzen 25 meglepő statisztika:

  1. Az információk 90 százalékát vizualitás útján észleli az agyunk. Ráadásul 60 ezerszer gyorsabban, mint a szöveget.
  2. Az emberek 40 százaléka jobban észreveszi, észleli a képeket, grafikákat, mint az egyszerű szöveget.
  3. Az emberek majdnem fele állítja, hogy a weboldal dizájnja a legfontosabb kritérium egy cég hitelességének megítélésénél.
  4. Ha csak szöveget elolvasunk, 3 nappal később már csak az információ 10 százalékára emlékszünk.
  5. A színes képek 80 százalékkal növelik az emberek hajlandóságát egy cikk elolvasására.
  6. A hallott információ tíz százalékára emlékszünk csak három nap elteltével. Ám megfelelő képpel kiegészítve ugyanezt az információt már a látogatók 65 százaléka fel tudja idézni.
  7. Akik infografikákat használnak forgalmuk átlagosan 12 százalékkal nő
  8. Az internetes forgalom háromnegyede video tartalom 2017.ben.
  9. A vizuális tartalom növeli az elkötelezettséget a márka iránt. Ha Facebookon kezdünk hirdetni, akkor egy hónap alatt 65 százalékkal többen nézik meg fotóinkat, videóinkat.
  10. 2,3-szor többen reagálnak képet tartalmazó Facebook-posztra, mint a csak szövegesre.
  11. Háromszor tovább nézik az élő videó közvetítéseket a Facebookon, mint a hagyományos videókat.
  12. A videók több, mint felét ma már mobilon nézik.
  13. Az öt percnél rövidebb hosszúságú videók teszik ki a mobilos videó nézés 55 százalékát.
  14. A videók 85 százalékát hang nélkül nézik.
  15. Ha videó anyagot posztolunk, arra háromszor többen kattintanak, mint egy szövegre.
  16. A netezők 85 százaléka néz online videókat. Közülük is a 25-34 éves korosztály a legtöbbet. Viszont a felnőtt férfiak 40 százalékkal többet töltenek video nézéssel, mint a felnőtt nők.
  17. Minden egyes percben több, mint 60 órányi videót töltenek fel a YouTube-ra.
  18. Minden percben 70 YouTube videót osztanak meg a Twitteren.
  19. A videó tartalmakkal kétszer annyi időt töltünk, mint a szövegesekkel.
  20. Ha szerepel a „video” szó szerepeétetése egy email tárgy mezőjében, máris 65 százalékkal nőni fog a kattintások száma.
  21. Egy videó anyag 85 százalékkal valószínűbben ad el egy terméket, vagy szolgáltatást, mint egy szöveges.
  22. A Pinterest (népszerű közösségi képmegosztó weboldal) használók nagy része egy héten többször is belép a rendszerbe; 28 százalékuk havonta többször, 15 százalékuk minden nap, 10 százalékuk naponta többször is.
  23. Pinterest használók 98 százaléka Facebook és Twitter használó is.
  24. A Pinterestre feltöltött kép/grafika több üzleti forgalmat generál, mint a YouTube, a Google+ és a LinkedIn együttesen.
  25. A Pinterest közvetlenül segíti az eladásokat. A felhasználók 21 százaléka vesz valamit, miután rákeresett a Pinteresten.

← Előző bejegyzés

Következő bejegyzés →

Friss bejegyzések

  • Frissítettük az ÁSZF-et
  • Kétfaktoros hitelesítés a phpMyAdmin használatához
  • Az SPF rekord és beállítás
  • Miért lassú a WooCommerce oldal?
  • SEO alapok: Válassz jó domain nevet!

Rovatok

  • Biztonság
  • Control Center
  • Egyéb
  • Életmód
  • Gyakori kérdések
  • Hasznos tippek
  • Hírlevelek
  • Kiemelt ajánlatok
  • Közlemény
  • SEO
  • Technológia
  • Tudástár
  • Újdonságok
  • Uncategorized
  • Üzlet
  • webdesign

linkfelhő

adatbiztonság biztonság blog cloud CloudTeam felhő tárhely Control Center céges felhő design email tárhely facebook felhő szolgáltatás cégeknek felhő szolgáltatás előnyei felhő tárhely felhő tárhely felhasználó fenntartható fejlődés fájl megosztás fájlmegosztás fájlmegosztás a felhő tárhelyen fájlmegosztás emailben fájlszinkronizáció fájlszinkronizálás internet kétfaktoros hitelesítés Linux VPS mappa megosztás mappa megosztás a felhőben mappa megosztás a felhő tárhelyen mappa megosztás emailben mappa megosztás email címre marketing Maxer MAXER felhő tárhely MAXER VPS seo spam szűrés ssd tárhely verziókövetés virtuális privát szerver vps vps hosting VPS szerver VPS szolgáltatás webdesign wordpress zsarolóvírus

rss, feliratkozás

  • RSS FeedRSS Feed
  • Atom FeedAtom Feed
  • Add to Google Reader/HomepageAdd to Google
  • Add to My YahooMy Yahoo
  • Facebook Fan PageFacebook

Amivel dolgozunk


Telefonos ügyfélszolgálat munkanapokon
9:00-17:00 között: +361257 9913 
© 2003-2017 MAXER Hosting Kft.
Non-Stop ügyfélszolgálat e-mailen: support@maxer.hu